Moteur pas à pas NEMA 17 JK42HS48-1684
+2
DA3 600.00
متوفر في المتجر
1
Customer reviews
Reviews only from verified customers
No reviews yet. You can buy this product and be the first to leave a review.
حفظ هذا المنتج في وقت لاحق
شارك هذه المنتج مع أصدقائك
مشاركةShareدبوس
تفاصيل المنتج
Caractéristiques:
Model Number:
JK42HS40-1684
Phase:
2
Type:
Hybrid
Current / Phase:
1.68A
step angel:
1.8degree
specification:
42mm 2 phase
Weight:
0.28kg
Frame size:
42*42mm
Shape:
Square
Length:
40mm
Diameter:
5mm
Motor type:
DC Step Motor
Certification:
ce, ISO, RoHS
    إظهار المزيد
    ربما يعجبك هذا ايضاً
    Pilote TB6600 de moteur Nema pas à pas 9- 42V 4.5A
    DA3 950.00
    Support de fixation 57 mm pour moteur Nema 17 et Nema 23