Nema 23 Moteur pas a pas 57HS56-2804-01
+3
DA4 950.00
نفذت الكمية
نفذت الكمية
Customer reviews
Reviews only from verified customers
No reviews yet. You can buy this product and be the first to leave a review.
حفظ هذا المنتج في وقت لاحق
شارك هذه المنتج مع أصدقائك
مشاركةShareدبوس
تفاصيل المنتج
Model Number:
JK57HS56-2804
Phase:
2
Type:
Hybrid
Current / Phase:
2.8A
Product name:
Nema23 stepper motor
Weight:
0.68kg
Motor length:
56mm
color:
Black&Sliver
Inductance:
2..5mH/Phase
Holding Torque:
12.6kg.cm
Current:
2.8A
Application:
1.8Degree57mm 2 Phase
Storage Temperature Range:
-30°C~ +60°C
No. of leads:
4
Certification:
CCC, ce, ISO, RoHS, ISO9001
إظهار المزيد
ربما يعجبك هذا ايضاً
Moteur pas à pas NEMA 17 17HS4401
DA3 000.00
Pilote TB6600 de moteur Nema pas à pas 9- 42V 4.5A
Support de fixation 57 mm pour moteur Nema 17 et Nema 23